Hakkımızda

Genç ve dinamik yapısı ile servis ve ürün tabanlı B2B hizmetler sunmak üzere teknolojik güncellemeleri takip ederek büyümeyi hedefleyen Akıllı Hizmetler’in önceliği, satın alma ve hizmet tedarikinde mükemmellik ve güven prensip edinmiştir. Akıllı Hizmetler müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin iş gücü, maliyet ve zamandan tasarruf ederek güvenilir bir şekilde ürün ve hizmet alım ve satışını kolaylaştırmaktadır.

Misyonumuz

M

"Akıllı Hizmetler" değerlerine uygun çalışma ilkleri ile, şeffaf ,dürüst ve yenilikçi hizmetler ve ürün tedariki hizmeti sunarak ve güncel ve ekonomik ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tüm iş ortaklarımız için güven ve memnuniyet yaratmaktır.

Vizyonumuz

V

"Akıllı Hizmetler" tüm çalışanlarının sahiplendiği ve gurur duyduğu hedeflerimize ulaşmak ve bu hedefleri sürdürülebilir bir yapıya oturtmak için , hizmet ve ürün tedariki sağladığı tüm sektörlerde, alanlarında uzman insan kaynağı yetiştirmek. Sunduğu hizmetlerde kendi teknolojisini geliştiren ve pazarlayan, global bir şirket haline getirmek.

Hikayemiz

H

Akıllı Hizmetler müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin iş gücü, maliyet ve zamandan tasarruf ederek güvenilir bir şekilde ürün ve hizmet alım ve satışını kolaylaştırmaktadır.